1. Umíte vyrobit vícekusovou zakázku?

ANO, specializujeme se hlavně na potisk vícekusových zakázek, například pro fabriky, hudební skupiny, pro města, na různé akce či festivaly a jiné.

2. Kdybych Vám poslal logo značky „NIKE“ či „PUMA“, umíte mi to potisknout na tričko.

Rozhodně NE, jelikož značky podléhají ochranné známce výrobce.

3. Kdybych Vám poslal obrázek „MIMOŇŮ“ či „CARS“ umite mi to potisknout na dětské tričko pro mou dceru/syna?

Na tuto otázku je stejná odpověď jako v bodě 2. a tou je NE. I tyto obrázky podléhají ochranné známce.

4. Jsem držitelem ochranné známky na nějakou značku, umíte mi potisknout textil s touto značkou.

ANO, po předložení certifikátu o registraci ochranné známky a po kontrole naší advokátní kanceláři na autorské právo, je to možné.

5. Mám vlastní textil, mohu Vám ho dodat k potisku?

ANO to je možné ale poté nedáváme záruku na kvalitu a výdrž potisku. Jedná se o to, že plocha v oblasti potisku může být neznámým důvodem mastná či jinak narušená, z důvodu vyprání atd.
Proto nemůžeme dát plnou záruku na potisk.
Vřele doporučuji pořádně prolistovat oba naše katalogy a najít minimálně trochu podobný produkt a ten si u nás objednat.
Rozhodně vás to vyjde levněji než nějaké značkové tričko bez potisku, kvalita textilu je dosti srovnatelná a hlavně náš textil je přímo přizpůsoben pro další zpracování potisku.

6. Potisk se mi odlupuje či nedrží, jak mám postupovat?

V tomto případě nás okamžitě kontaktovat a zaslat zboží zpět pro zahájení reklamace, poté vyhodnotíme jak bylo s textilem zacházeno.
Vřele doporučuji starat se o textil tak jak je uvedeno na etiketě při dodání daného zboží. Více informací se dozvíte i v našem blogu -> Jak správně prát a žehlit potištěný textil.
Kvalitu potisku rozhodně prodloužíte když textil budete prát a žehlit porubu, nedávat do sušičky, dále nepoužívat žádné agresivní aviváže či prací prášky.

7. Jak dlouhá je záruka na potisk?

Záruka na potisk je standatně zákonem daná 24 měsíců. Ale dle našich dlouholetých zkušeností vydrží „transferový potisk“ (vyřezávaná fólie nažehlená na textilu) delší dobu jako textil samotný. Používáme vysoce kvalitní fólie Německého výrobce, který si opravdu zakládá na dlouhé životnosti. Ale vše hlavnně záleží na tom, jak se o textil staráte, viz bod 6. výše.

8. Máme firemní poradu, můžete nám zaslat katalog Vašeho sortimentu v tištěné podobě? Případně i nějaký vzorník potisku?

ANO, stačí nám napsat do rychlého dotazu či na email: info@potisk-textilu.cz, poté Vám zašleme tištěný katalog a vzorník aby jste mohli na poradě vybrat potřebné oblečení pro Vaší firmu.

9. Nemám logo své firmy v křivkách, pouze ve formátu .JPG, nebo .PNG (rastrový obrázek), umíte mi to i tak potisknout na tričko?

ANO. Vaše logo umíme překonvertovat do křivek. Důležité však je aby vaše logo, popřípadě obrázek měl kratší stranu minimálně 500 px, je to z toho důvodu, aby výsledné překonvektorování mělo co nejpřesnější výsledek a podobu Vašeho loga.

10. Kolik by stála grafická úprava loga?

Vše záleží na složitosti a kvalitě úpravy obrázku pro převedení do křivek.
Standardní cena za grafické úpravy je 200,- Kč bez DPH / hodina.
Ale většinou tyto úpravy trvají do 30 min.
V případě ručního překreslovaní loga, může být doba úprav cca do 2 hodin.